U kunt zich hieronder aanmelden voor de digitale nieuwsbrief.
2013 - de 2e helft van het seizoen ......
De jeugdcommissie wenst een ieder een heel gezond en sportief 2013 toe !!
Laten we er met z'n allen een mooie 2e seizoen helft van maken met mooie resultaten op het veld en gezelligheid buiten het veld.
====================================
MATERIALEN / MATERIAAL RUIMTE
Alle materialen zijn afgelopen december 2012 geïnventariseerd en zonodig aangevuld. Met dank aan Michael Wouters !!
Trainers dienen dit aan het eind van het seizoen (mei 2013) weer compleet in te leveren bij Mw. Petra Prop.
Ieder team heeft z'n eigen ruimte met trainingsballen welke afgesloten zijn met een hangslotje.
Goed huisvader / moeder
Verzoek aan alle trainers / leiders om als een goed huisvader / huismoeder zorg te dragen voor de materialen !!!
Zorg ervoor dat alle materialen compleet zijn na de training en berg deze netjes op.
Instrueer hierin ook de spelers en speelsters !!!!
Laat een speler / speelster de bal welke over het hek wordt geschoten meteen opzoeken.
BEDANKT !!!!
THUIS WEDSTRIJDEN
Verzoek aan alle leiders en trainers om bij thuiswedstrijden je eerst te melden op het wedstrijdsecretariaat.
Daar hoor je welke kleedkamer je kunt gebruiken en op welk veld je team / elftal voetbalt.
Na afloop van de wedstrijd kun je in de commissiekamer limonade halen en krijgen de leiders / trainers een consumptiebon. De consumptiebon zal worden uitgereikt door medewerker van het wedstrijdsecretariaat.
SPELERSPASSEN
Als er een uitwedstrijd wordt gespeeld kun je de spelerspassen ophalen op het wedstrijdsecretariaat in de commissie kamer.
De spelerspassen en het wedstrijdformulier moeten dezelfde dag weer ingeleverd worden in de commissiekamer.
UITSLAGEN
Verzoek aan alle trainers en leiders om de uitslagen door te geven aan het wedstrijdsecretariaat.
Dit mag ook telefonisch zodat de uitslagen verwerkt kunnen worden op de site. Telefoonnummer SC 't Gooi 035 - 623 7200
SCHOONMAKEN KLEEDKAMERS / DOUCHE RUIMTE
Dringend verzoek aan alle leiders en trainers om de kleedkamers en douche ruimte schoon achter te laten.
Denk niet bij uzelf : het team of elftal wat na ons komt die redden zich wel.
U vind het ook prettig wanneer u zich met uw team / elftal in een schone kleedkamer kunt omkleden.
Dit geldt natuurlijk niet alleen voor het gebruik van de kleedkamers bij 't Gooi.
Ook bij uitwedstrijden verzoeken wij u de kleedkamer / douche ruimte schoon achter te laten !
Jeugdcommissie SC 't Gooi