© Powered by U&dW

 
Logo-voetbal.jpg

Deze week
Volgende week
Periode
Logo-rechts.jpg

Mededelingen TJC


Selectie beleid

Uitgangspunt van het selectie beleid is dat een speler / speelster, op basis van zijn / haar kwaliteiten, zo hoog mogelijk voetbalt.
Uiteraard moet dit wel in lijn zijn met de ambitie van deze speler / speelster, want het speel plezier staat natuurlijk voor op.

Keeper coördinator - Edwin Kettenburg


Edwin Kettenburg is sinds het begin van het seizoen 2011 / 2012 de keeper coördinator.
Edwin is er verantwoordelijk voor dat alle keepers (vanaf de E t/m de A) wekelijks onderworpen worden aan een specifieke keeperstraining.

Een ander doel van de TJC is het inpassen van een Hoofd Opleidingen die moet zorgen dat alle trainers / coaches genoeg kennis ontwikkelen door, bijvoorbeeld i.s.m. de KNVB, het organiseren van cursussen binnen onze vereniging.

De technische commissie 2011 / 2012 is als volgt samengesteld :

Ronald 't Jong - Hoofd technisch jeugdcoördinator
Edwin Kettenburg - Keeper coördinator
Martijn van Beek - Scouting D-E-F pupillen jongens
Gerrit Floor - Scouting A-B-C junioren meiden
Dirk Veldhuizen - Opleidingen
Erwin Arp - Opleidingen
Mirella Janssen - Opleidingen

De technische commissie werkt nauw samen met de hoofdtrainers. De hoofdtrainer beoordeelt de trainers en de spelers in zijn / haar sectie.

Met sportieve groet,
 
De Technische Jeugdcommissie