Met dit formulier kun je het lidmaatschap opzeggen. Het is alleen mogelijk om je lidmaatschap op te zeggen via de website en/of per e-mail aan SC ’t Gooi ledenadministratie: leden@sc-tgooi.nl. Je krijgt dan een bevestigingsmail van de ledenadministratie dat jouw bericht in behandeling wordt genomen. LET OP: opzeggen moet uiterlijk twee weken voor het eind van het seizoen gedaan worden d.w.z. voor 15 juni. Na deze datum bent u weer contributieplichtig voor het gehele seizoen! Je krijgt altijd een bevestiging van ontvangst van je e-mail bericht. Mondeling opzeggen van het lidmaatschap bij een elftalleider, aanvoerder, trainer, andere speler of via een vrijwilliger van de SC ’t Gooi, is niet mogelijk. Te laat opzeggen brengt een contributieverplichting met zich mee. Indien voor 1 september wordt opgezegd is 50% van de jaarcontributie verschuldigd. Vanaf 1 september opzeggen betekent dat u 100% van de jaarcontributie verschuldigd bent! LET OP: Voordat formeel de uitschrijving plaats kan vinden dienen mogelijke openstaande vorderingen op het lid inzake contributie en/of KNVB tuchtzaken betaald te zijn aan SC ’t Gooi. Ook dient het wedstrijdtenue, die wordt gehuurd van de club, te zijn ingeleverd bij de kledingcommissie.
Meerdere antwoorden zijn mogelijk
Indien u denkt dat de club mede verantwoordelijk is van uw opzegging, willen wij heel graag hier meer achtergrond informatie over ontvangen. De volgende vraag geeft hiervoor de gelegenheid om in detail te gaan
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.